Jmenuji se Vladimír

Řekni NE drogám

Jmenuji se Vladimír

Jméno: Vladimír
Věk: 53


Jmenuji se Vladimír,je mne 53 let. První syn je zavřený na 5let,začaltrávou,potom pervitin,heroin.Je mu 26let. Druhý syn je zatím na svobodě,jemu 23 let,začal na trávě,pervitin,heroin,nyní jen tráva?To nevím jistě. Vímjen,že celá rodina se rozpadla.Mám syny rád,ale drogy změnily jejichchování,kdy šly ,jak se říká přes mrtvoly,kradly doma,venku.Nepomohlovyhození na ulici,nepomohlo po dobrém,nepomohlo křičení.Neslyšely nás aneslyší,na 1.místě je droga,ta ovládá jejich myšlení,jejich život. Zbyljsem já a tchyně.Bezmocnost ,zoufalství,smutek,pláč provází nyní náš život.Drogám se může postavit jen člověk sám,jakékoli droze,drogy ničízávislé,rodiny. 
Mé pocity? Jsem zoufalý a bezmocný,jako kdyby jsem mělchřipku,40.stupňové teploty a odmítal jsem léky,hrozila by mne smrt. Dětiod jejich narození miluji a tím moje bolest je ukrutná,7let jsou závislý,byli na léčení,nepomohlo ani je vyhodit na ulici. Pochopil jsem,že dnomusí přijít v mozku,je to rozhodnutí ,že už mám fetu,alkoholu,gambeřinydost a nedokáži dál již se závislostí žít. Miliony závislých lidí žije naulici,spadly na dno?Ano ,ale jen na dno materalní,ne psychycké. Mnohým znich život na ulici vyhovuje,neboť mají novou rodinu,lidi se stejnýmosudem. Já ,otec někdy přemýšlím o smrti,mojí smrti,neboťnemám tolik silneustále vidět ,jak drogy ničí,pomálu a jistě moje syny. 
Co by asi pomohlo?Odvézt druhého syna násilím na léčení,ale to dle zákona nejde. Pro násrodiče je to jako kdyby člen rodiny onemocněl zákeřnou nemocí a my jakorodina ,bay jsme nesměli nemocnému dávat léky a čekali jsme naSMRT!!!!!!!!!!! Drogy ,alkohol,gambleřina a podobné jsou zlem ,kdy nemusíbýt ani války,proto válce se mohu bránit,zastavit pomalou smrt synyNEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!! Kdo to nezažil,nikdy to nemůže pochopit.Vladimír

předcházející příběhnásledující příběh