Všechno začalo

Řekni NE drogám

Všechno začalo

Jméno: Deiný
Věk: 15

Všechno začalo tím že mě kamarádka seznámila s divnou partou .. která každej den Hulila.. trávu.. jasně že jsem si dala taky.. byla jsem každej den venku . Potom se to ale zhoršovalo , ta tráva nám nestačila.. tak jsme přešli na Pervitin ten jsme brali Hodně.. a když sme ho nemohli sehnat muselo nám postačit LSD , extáze a nebo hašiš..byla jsem uplne mimo.. ošklivá a vychrtlá!! Pak jsem s jedním kamarádem začala chodit on už byl jako chodící smrt.. dělal hrozný scény muset mít perník každou chvíli..ale potom udelal chybu , předávkoval se..a umřel.. semnou to šlo hned do háje začala jsem toho brát přiliš moc.. dokonce jsem to i míchala všechno dohromady. Zjistili to i ve škole , ztratila jsem všechny kamarády,rodinu, ale v tu chvíli mi to bylo jedno mela jsem svoje přátele a to byly drogy.
Pak měla moje nelepší kamarádka Narozeniny..sjel a jsem se tam a to hodně .. ona na to hned druhej den přišla a jela se Svojí mamkou k nám domů aby to řekla mým rodičům , nenáviděla jsem jí z celýho srdce.. Rodiče mě donutili s tim přestat byl to fakt horor.. ale pak po dvou měsících Jsem jí za to byla strašně moc vděčná že mě s těch sraček vytáhla . byla velká chyba s drogama vůbec začít ! 
Ted tu fetuje každej 3tí člověk a myslej si že je to zábava jedou v tom i docela dost malý děti.. je to hnus co ty drogy dokážou s tak mladým životem ! Nedovolte aby to takhle bylo ! Budu toho celý svůj život litovat že jsem S tim vůbec začla ..nezačínejte stim.. žijte dál svůj krásnej životbez drog

předcházející příběhnásledující příběh